Pastāvīgo klientu programma

Mūsu centra mērķis ir pastāvīgi veidot un uzturēt attiecības ar klientiem ilgtermiņā. Strādājot pie veikala preču sortimenta atlases, piedāvāto pakalpojumu izvēles, mēs vienmēr domājam par to, kas klientam ir svarīgs un būtisks, lai viņš vēlētos atgriezties mūsu centrā.

Cienot mūsu klientu lojalitāti, esam izveidojuši Pastāvīgo klientu programmu, kura piedāvā mūsu pastāvīgajiem klientiem īpaši izdevīgus nosacījumus mūsu centrā.
Iegādājoties preces mednieku veikalā, kā arī izmantojot jebkurus mūsu centra pakalpojumus par summu virs 500 EUR, mēs piedāvājam saņemt Pastāvīgā klienta karti (klients aizpilda Pastāvīgā klienta anketu), kas turpmāk kalpo par klienta identifikācijas līdzekli. Ar kartes palīdzību tiek uzskaitīti visi klienta veiktie pirkumi mūsu centrā un attiecīgi tiek piešķirts atlaižu līmenis precēm un pakalpojumiem:

  • sasniedzot pirkumu kopsummu 7 000 EUR - turpmākiem pirkumiem atlaide 3%;
  • sasniedzot pirkumu kopsummu 15 000 EUR - turpmākiem pirkumiem atlaide 5%;
  • sasniedzot pirkumu kopsummu 30 000 EUR - turpmākiem pirkumiem atlaide 7%

Pastāvīgo klientu kartes īpašniekiem piedāvājam saņemt informāciju par speciāliem piedāvājumiem pastāvīgajiem klientiem, visām akcijām un jaunumiem, kā arī piedāvājam saņemt ielūgumus uz mūsu centra organizētajiem pasākumiem – medību izbraukumiem, sacensībām.

Ar klientu kartes palīdzību tiek veikta visu klientu pirkumu uzskaite un programmas dalībnieku identifikācija.
Klienta kartes noteikumi netiek piemēroti pirkumiem izmantojot kredīta pakalpojumus un precēm ar akcijas cenām.
Karte tiek izsniegta bez maksas, tās derīguma termiņš nav ierobežots. Ja tā ir bojāta, Jūs varat to apmainīt mūsu veikalā, ja nozaudēta - aizpildot anketu kādā no filiālēm iespējams saņemt jaunu.
Uzņēmums garantē personas datu aizsardzību un nepieļauj neautorizētu informācijas izplatīšanu. Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota īpašo piedāvājumu veidošanai, kā arī pārdošanas statistikas veidošanai.

Search engine powered by ElasticSuite