Šautuve

 

Šautuves cenas

Pakalpojums Cena
Ieroča piešaušana 35 EUR

Šautuve

Laipni lūgti mūsu 100m šautuvē!

Mēs patiesi lepojamies ar Baltijā vienīgo slēgta tipa 100 metru šautuvi, kurā ir moderns, mūsdienu prasībām atbilstošs aprīkojums. Šautuve atrodas turpat veikalā, speciāli izbūvētā pazemes līmenī, kur ir komfortabli apstākļi – ērti šaut gan stāvus, gan guļus, kā arī sēdus pozīcijā, ir lieliska skaņas izolācija un atbilstība visām drošības prasībām.
Ņemot vērā, ka šautuve atrodas tuvu veikalam, klientiem ir iespēja izmēģināt gan veikalā pieejamos vītņstobra un gludstobra ieročus, kā arī šaut ar sev piederošo ieroci.
Šautuvē piedāvājam izmantot gan elektroniskos mērķus, gan papīra mērķus. Elektronisko mērķu priekšrocība ir tāda, ka šāviena rezultāts nekavējoties parādās uz monitora, līdz ar to ir iespēja daudz operatīvāk un ērtāk noteikt trāpījumu un ieroča piešaušanai nav jāvelta daudz laika. Mūsu šaušanas instruktors palīdzēs klientam gan pieregulēt optisko tēmekli, gan piemeklēt ierocim piemērotākās patronas.

Mārupes šautuvi iespējams izmantot tikai ieroču un optisko tēmēkļu piešaušanai. Šautuve nav paredzēta izklaides vai treniņu vajadzībām.

Distances – 100 metri, 50 metri, 25 metri.
Mērķi – sporta un taktiskie, attēli, dažādu dzīvnieku attēli.
Elektroniskais mērķis – Intarso SQ80.
Pielietojamie kalibri – visi, kas ir klasificēti kā medību un sporta kalibri LR normatīvajos aktos.

Search engine powered by ElasticSuite