Latvijas izlase piedalās

01.07.22 | Purnavu Muiža

Latvijas izlase piedalās 14. Eiropas čempionātā Kombinētajā medību šaušanā Itālijā.
No 1.līdz 3. jūlijam Itālijā tiks aizvadīts 14. Eiropas čempionāts kombinētajā medību šaušanā, kurā piedalīsies arī Latvijas šaušanas sportisti. Latvijas pārstāvjiem šis būs jau 8. čempionāts pēc kārtas.
Kombinētā medību šaušana ir šaušanas sporta veids, kas sastāv no trīs šaušanas disciplīnām – šaušana ar vītņstobra ieroci no dažādām šaušanas pozīcijām pa mērķi 100 metru attālumā, šaušana pa kustīgu mērķi ar vītņstobrā ieročiem un šaušana pa lidojošiem mērķiem ar gludstobra ieročiem.
Kopumā Latviju pārstāvēs 7 dalībnieki, kuri trīs dienu laikā sacentīsies ar labākajiem Eiropas šāvējiem kombinētajā šaušanā. Šogad Čempionātā piedalās 12 valstu nacionālās izlases, kopumā 127 dalībnieki.
Latvijas izlases sastāvā startē Mārtiņš Gaņģis, Mārtiņš Turkopulis, Kristaps Didže, Pēteris Sudakovs, Uldis Lapiņš un komandas vadītājs Jānis Zandbergs, individuālajā ieskaitē Einārs Lapiņš.
Dalība 14. Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā iespējama pateicoties ilgstošai sadarbībai un atbalstam no mednieku veikalu tīkla “Purnavu muiža”.
Novēlam veiksmi un izdošanos mūsu sportistiem.


Search engine powered by ElasticSuite