Conquest V6 1.1-6x24

Details

ZEISS no jauna ir atklājis jaunu standartu precizitātei un tālšaušanas medībās. Neatkarīgi no medību veida – uz gaidi, dzinējmedībās vai lielā attāluma, šis optiskais tēmēklis ar 6X palielinājumu veidots tā, lai tas kalpotu jebkādos laikapstākļos, ievērojot ideālu precizitāti. ZEISS Conquest V6 ar 92% gaismas caurlaidību, mūsdienu daudzslāņu pārklājumiem un plašu redzamības lauku nodrošina neticamu attēla kvalitāti un skaidrību pat visskarbākajos laikapstākļos. Izsmalcinātā optika tiek aizsargāta ar melnu, matētu anodētu alumīnija korpusu. ASV ballistiskais kompensators, kā arī mitrumatgrūdošais lēcu pārklājums tagad ir ZEISS optisko tēmēkļu Conquest standarts.

Conquest V6 ir paredzēts medniekam, kurš pieprasa daudzpusību un bezkompromisa iespējas lielos attālumos, jo ZEISS Conquest V6 optiskais tēmēklis pierāda, ka attālums ir nieks.

Optiskajam tēmēklim ir plašs redzes leņķis – tās 35 m plašais redzeslauks 100 m attālumā ļauj pārredzēt kopējo ainu, tajā pašā laikā ļaujot ātru mērķa novērtēšanu, kad pienācis īstais brīdis.

6 X palielinājums un fleksibilitāte jebkurā situācijā – pat ļoti izaicinošos apstākļos, kad medījums ir kustībā, plašais palielinājuma diapazons nodrošina fleksibilitāti, adaptējoties situācijai. Maksimālais 6.5 palielinājums savā klasē ir nepārspējams.

Optiskajam tēmēklim ir ergonomisks dizains, kas tā lietošanu medniekam pat ar cimdiem padara ļoti ērtu.

Tēmēšanas tīkliņš „60 illuminated” –ir plānāks nekā tēmēšanas tīkliņš „40”. Tēmēšanas tīkliņā „60” redzamās svītras ir divreiz plānākas, tādējādi redzamais laukums ir labāk redzams. Pat izmantojot divpadsmit kārtu palielinājumu, mērķa aizklājums būs tikai 0.55 cm 100 metru attālumā, tādējādi tiek saglabāts liels redzamais laukums, neaizklājot mērķi. Izgaismotais punkts ir ļoti gaišs, līdz ar to optisko tēmēkli iespējams izmantot medībās dienas gaismā. Punktu ir iespējams noregulēt, līdz ar to, šo optisko tēmēkli iespējams izmantot arī nakts medībās. 

Product Parameters
  • Product code: Zeiss-Conquest V6 1.1-6x24
  • Manufacturer: Zeiss
  • Magnification: 6x
  • Middle diameter (mm): 30
  • Light transmission (%): 92
  • Reticle: 60
  • Weigth (kg): 0.505
No reviews yet, be first!

Conquest V6 1.1-6x24

Availability: In stock
SKU
Zeiss-Conquest V6 1.1-6x24
Quantity
Reviews