Ken Onion asinātājs

Informācija

Elektriskais nažu un instrumentu asinātājs WorkSharp (jeb WSKTS, WorkSharp Knife and Tool Sharpener asinātājs) - viens no interesantākajiem risinājumiem elektroasinātāju klāstā uz šodienu. Šis unikālais produkts apvieno nepieciešamākos pamatprincipus - pareizu asināšanu un miniatūro izmēru. Tas tika panākts, pateicoties tam, ka ir izmantotas asināšanas lentes, nevis diski.

Abrazīvās lentes asinātājā WorkSharp kustas perpendikulāri naža griezējasmenim, un asināšanas leņķis paliek nemainīgs. Tas nodrošina augstas kvalitātes rezultātus. Tajā pašā laikā, jūs pilnībā kontrolējiet asināšanu, jo kontakts punkts ir vienmēr pārskatāms.

Atšķirībā no mehāniskiem asinātājiem, WorkSharp veido izliektu „convex” asmeni (lēcveida formu), jo asināšanas lente tiek piespiesta ar nazi. Ar biežu asināšanu nažu asmens redzami nodilst un tā ģeometriskā forma, pielietojot tradicionālās asināšanas metodes, sāk ļoti atšķirties no tās, ko paredzējis ražotājs. Izliektā „convex” asmens formai šādu problēmu nav - tā forma saglabājas.

WSKTS-KO (Ken Onion Edition) asinātāja versija ir jaunākā šo instrumentu grupā un  atšķiras ar regulējamu ātrumu un elastīgāk spriegotu asināšanas lenti. WSKTS-KO veido vairāk izteiktu „convex” jeb lēcas veida asmens virsmu (abrazīvā lente tiek spēcīgāk piespiesta ar nazi). Asināšanas lenķis - regulējams no 15° līdz 30° pa solim 1°.

Komplektā piecas dažāda raupjuma asināšanas lentes.

Parametri
 • Preces kods: WSKTS-KO-I
 • Svars (kg): 2.9
 • Ražotājs: Work Sharp
 • Veids: Elektriskais
93%
3 atsauksme(s)

Ken Onion asinātājs

Pieejamība: Ir pieejams
SKU
WSKTS-KO-I
Skaits
Atsauksmes
 • Armands

  100%
  Iekārta vēl nav, bet pēc video review 5/5

  P.s. kāpju auto un braucu pirkt
 • Sandis

  80%
  Man patīk viss šajā ierīcē, izņemot cenu!
 • Arnolds

  100%
  Nu tad beidzot visi naži mājās ir asi :D

  Nedaudz padārga jau tā iekārta ir, bet nu strādā vienkārši izcili. 5/5 noteikti!
Search engine powered by ElasticSuite