Secacam 7

Informācija

ZEISS fotoslazda kameras sniedz jums iespēju ieskatīties medību apvidū, izmantojot detalizētus un kontrastainus attēlus. Pateicoties infrasarkanajai zibspuldzei ar 60 melnām gaismas diodēm un īpaši gaismjutīgajam fotosensoram, ZEISS Secacam fotoslazda kamerām izdodas ierakstīt asas, lieliski izgaismotas fotogrāfijas un video pat pilnīgā tumsā.

Pat mazāk pieredzējuši lietotāji var viegli un bez problēmām lietot ZEISS Secacam 7: Tā kā šīs medību kameras objektīvs ir piestiprināts priekšpusē neatkarīgi no priekšējā atloka, jūs varat pārbaudīt pārklājuma zonu uz displeja un perfekti noregulēt kameru. Pēc uzstādīšanas kamera jau pēc dažām sekundēm nodrošina ierakstus ar nesalīdzināmu attēla kvalitāti.

ZEISS Secacams 5 un 7 kamerām ir pieejamas pievilcīgas un izdevīgas cenu struktūras. Jūs varat izvēlēties starp priekšapmaksas pakalpojumu un dažādiem pakalpojumu komplektiem, kurus varat atcelt katru mēnesi. Bez līgumiem, bez slēptām maksām, bez “svarīgas informācijas sīki drukātā tekstā”.

Droši piestipriniet

Vienkārši nostipriniet fotoslazda kameru tās atrašanās vietā, izmantojot siksnu, trosi ar slēdzeni vai statīva vītni (nav iekļauta komplektā), un, pateicoties plug-and-play funkcionalitātei, uzreiz sāciet monitoringu. Visas baterijas, SD karte un SIM karte jau ir uzstādītas.

Viegli aktivizējams

ZEISS Secacams 5 un 7 ir viegli darbināmas pat bez plašajām tehniskajām zināšanām - to inteliģentie noklusējuma iestatījumi jau ir ideāli piemēroti lielākajai daļai lietojumu. Ja tomēr vēlaties kaut ko mainīt, lielais krāsu displejs un ar apgaismojumu izgaismotie taustiņi to atvieglo.

Savienojiet bez piepūles

Pēdējā solī vienkārši savienojiet savu ZEISS Secacam ar ZEISS Secacam lietotni. Lai savienotu kameru un lietotni, lietotnē ievadiet kamerai pievienoto aktivizācijas kodu. No šī brīža esat gatavs sākt uzraudzīt savu medību teritoriju augstākajā attēla kvalitātē.

Labākā Zeiss attēlu kvalitāte savā klasē gan dienā, gan naktī

Nodrošināt skaidrus un spilgtus attēlus aptumsuma laikā vai vājā apgaismojumā ir ievērojams izaicinājums visu veidu kamerām. Taču ar Zeiss Secacams 5 un 7 Jūs varēsiet redzēt katru kustību laukā detalizētāk un kontrastaināk nekā jebkad agrāk, pateicoties Zeiss attēla kvalitātei, ko Jūs jau esat gaidījuši - gan dienā, gan naktī.

Plašs tīkla pārklājums Eiropā

Mūsdienīgais LTE modulis ar integrētu vairāku viesabonēšanas iespēju SIM karti var veidot savienojumu ar dažādiem pakalpojumu sniedzēju tīkliem un automātiski izvēlēties attiecīgajā vietā labāko pieejamo tīklu. Kamera var pārraidīt 35 valstīs, tostarp Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Šveicē, Norvēģijā un Apvienotajā Karalistē - bez papildu maksas.

Izgatavots, lai izturētu dabas stihiju

Zeiss fotoslazda kameras demonstrē savu labāko kvalitāti savā klasē, jo īpaši vissmagākajos laikapstākļos - augstas precizitātes blīvējums pasargā fotoslazda kameras no ūdens, un izturīgais korpuss pat iztur lietus un krusas lāstus. Pat karstums un snigšana neietekmē fotoslazda kameru funkcionalitāti.

Liels sprūda ātrums

Ļoti jutīgais kustību sensors precīzi nosaka dzīvnieku kustības. ZEISS Secacam ātrais iedarbināšanas laiks (< 0,35 ~ 0,45 sekundes) nodrošina minimālu kustību izplūdumu, kas atvieglo kameras reakciju. Palaides laikā fotoslazda kamera automātiski pielāgo zibspuldzes stiprumu, kas ir neredzams dzīvniekiem un cilvēkiem. Tas novērš nepareizu ekspozīciju un samazina enerģijas patēriņu.

Maza un kompakta

Šīs fotoslazda kameras nelielais izmērs padara to par elastīgo palīgu medībās, jo ZEISS Secacam 5 kamerai vienmēr atradīsies vieta. Pateicoties tās nelielajam svaram, to var vieglāk transportēt un izmantot elastīgi - pat uz mazākiem objektiem.

Uzticama lietotņu savienojamība

Zeiss Secacam lietotne ļauj ne tikai pārvaldīt jūsu fotoslazda kameru, bet arī kopīgot to ar kontaktpersonām. Varat arī jebkurā laikā pārbaudīt kameras statusa datus, piemēram, akumulatora uzlādes līmeni, pārbaudīt kameras atrašanās vietu kartē vai apskatīt labākos kadrus galerijā.

Vienkārša ekspluatācija

Nelielu enerģiju izmantojoša datu apstrāde nodrošina, ka kameru var izmantot ilgu laiku. Kad baterijas izlādējas, tās var ātri un vienkārši nomainīt, pateicoties bateriju magazīnai.

Eiropas datu aizsardzības standarti

Zeiss Secacams pamatā ir Vācijā izstrādāta programmatūra. Intuitīva lietotāja saskarne, uzlabotas funkcijas un nevainojama savienojamība padara jūsu Zeiss fotoslazda kameru par patiesi izcilu pieredzi. Visi jūsu dati tiek glabāti mūsu pašu Zeiss mākoņtehnoloģijā, tāpēc uz tiem attiecas stingri ES datu aizsardzības noteikumi, tādējādi jūsu personiskā informācija un kameras dati ir optimāli aizsargāti pret nesankcionētu piekļuvi vai ļaunprātīgu izmantošanu.

Parametri
 • Preces kods: 527740-9911-500
 • Ražotājs: Zeiss
 • Izšķirtspēja: 1920 × 1440 px
 • Zibspuldzes diapazons: ~ 30 m
 • Reakcijas laiks: < 0,35 ~ 0,45 s
 • Baterijas: 8gab. AA
 • Krāsu displejs: TFT-LCD
 • MMS:
 • Datuma / laika / gaisa temperatūras reģistrācija:
 • Izmērs (mm): 143 x 120 x 75 mm
 • Svars (g): 0.440
100%
5 atsauksme(s)

Secacam 7

Pieejamība: Ir pieejams
SKU
527740-9911-500
Skaits
Atsauksmes
 • Modris

  100%
  Dikti laba bilde, video superīgi
  Ļoti, ļoti apmierināts ar pirkumu.
 • Pēteris

  100%
  Kameras man dzīvē bijušas daudz, bet šitik labu bildi redzējis vēl nebiju
 • Mikus

  100%
  Ir, ir tam vācietim tā bilde labāka kā citiem. Tik labas bildes saņēmis vēl nebiju.
  Iesaku paprovēt!
 • Ivars

  100%
  Kā neviens cits vēl nebija to bateriju kārtridža štelli izdomājis?! :D
 • Valdis

  100%
  Esmu ļoti iepriecināts ar kameras bilžu un video kvalitāti! Baterija kārtridžs vispār super štelle! Tie, kas visu laiku aktīvi lietojuši kameras bez šāda sīka uzlabojuma, to ļoti novērtēs!

  Fakts, ka šī ir Zeiss kamera un par cenu, kas zemāka vai vienāda ar pārējām kamerām tirgū - neticami. Tas noteikti nebūs uz ilgu.

  Sev paņēmu 2 kameras. Iesaku arī citiem.
  Šaujam garām!
Search engine powered by ElasticSuite